Messer

Firma Messer Polska Sp. z o.o., należąca do światowego koncernu Messer Group GmbH, działa na rynku polskim od 1992 roku. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja i dystrybucja gazów technicznych, specjalnych, spożywczych i medycznych. Oprócz sprzedaży gazów Messer Polska oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie systemów magazynowania i rozprowadzania gazów. Klienci firmy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne i technologiczne w zakresie zastosowania gazów.

Centrala Messer Polska znajduje się w Chorzowie. Firma posiada oddziały w Warszawie, Policach, Poznaniu, Środzie Śląskiej i Kędzierzynie-Koźlu. Dystrybucja gazów odbywa się dodatkowo za pośrednictwem sieci około 80 punktów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Do grona klientów firmy należą największe polskie i międzynarodowe podmioty gospodarcze reprezentujące m.in. przemysł hutniczy, samochodowy, chemiczny, zakłady branży wyrobów i konstrukcji stalowych, przemysł spożywczy, ochronę środowiska, medycynę, laboratoria i instytuty naukowo-badawcze.

Współpraca

Współpracujemy z firmami o międzynarodowej renomie