NDT ITALIANA

NDT ITALIANA jako rodzinna firma została założona w 1952 roku we Włoszech w pobliżu Mediolanu. Od ponad 70 lat służy swoim doświadczeniem w dziedzinie badań nieniszczących. Siedziba firmy, wyposażona w wewnętrzne laboratoria chemiczne, elektroniczne, serwis techniczny oferuje specjalistyczne doradztwo w dziedzinie badań nieniszczących. Ponad 2000m2 powierzchni przeznaczonej pod produkcję i magazynowanie towarów gwarantuje szybką realizację zamówień. NDT Italiana posiada certyfikat UNI EN ISO 9001 jak i NATO AQAP-120.
NDT Italiana jest producentem środków i urządzeń m.in. do badań penetracyjnych, magnetycznych ultrasonograficznych oraz produktów do badania szczelności. Firma stale aktualizując zakres produkcji o osiągnięcia w dziedzinie techniki i nauki, dba równocześnie o bezpieczeństwo produktu i ochronę środowiska.

www.ndt.it

Zobacz produkty
NDT ITALIANA w sklepie

Produkty NDT Italiana są znane i sprzedawane do większości krajów europejskich ale także w Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej a także Australii.Badania nieniszczące NDT (Non Destructive Testing) umożliwiają ocenę stanu obiektu, nie zmieniając w istotny sposób jego własności strukturalnych i powierzchniowych. Badania nieniszczące umożliwiają wczesne, nieinwazyjne wykrycie defektów materiału.
Ukryte wady fabryczne, możliwe do zdiagnozowania z pomocą testów NDT, obniżają żywotność elementu wykonanego z wadliwego surowca i mogą być przyczyną kosztownych awarii całych instalacji. Testowanie nieniszczące pozwala na wczesną selekcję wadliwych elementów i jest nie do przecenienia w utrzymaniu stabilnej pracy instalacji przemysłowych oraz obniżaniu kosztów eksploatacji.

Poznaj najpopularniejsze
produkty NDT ITALIANA

Żel sprzęgający Matrix Couplant

K71B2p - Penetrant czerwony

Podkład biały WBL5

BC1 - BIO Zmywacz

Nasi zaufani partnerzy​

Od lat współpracujemy z renomowanymi Partnerami światowego rynku spawalniczego. Dzięki stałym relacjom biznesowym z liderami branży spawalniczej nasza oferta jest gwarancją wysokiej jakości produktów i usług oraz korzystnej ceny.