12 kwietnia 2021

Redukcja ciepła i doskonałe mostkowanie – ColdMIG Merkle

Funkcja ColdMIG dostępna w profesjonalnych półautomatach spawalniczych producenta Merkle pozwala na redukcję ciepła do 30% i zapewnia optymalną spawalność blach cienkich oraz wysoką zdolność mostkowania szczelin.

Zobacz
12 kwietnia 2021

Obróbka powierzchni- proces trawienia i pasywacji powierzchni ze stali nierdzewnej z wykorzystaniem preparatów WhaleSpray

Odpowiedni proces obróbki powierzchni uwzględnia nie tylko etap odkażania i pasywacji, ale także uprzednie etapy przygotowania powierzchni (odtłuszczanie i wytrawianie), ponieważ przed obróbką powierzchnię stali należy odpowiednio odtłuścić i oczyścić. Wszystko to wykonać można wykorzystując specjalistyczne preparaty producenta WhaleSpray!

Zobacz
14 grudnia 2020

Elektroda turkusowa WS2® WITSTAR®

Elektroda wolframowa WS2® WITSTAR® to opatentowany niemiecki produkt najwyższej jakości. Pozwala na spawanie wszystkich materiałów z wyjątkową stabilnością łuku oraz trwałością. Elektrody te nie zawierają niebezpiecznego i radioaktywnego dodatku toru (Th, łac. thorium).

Zobacz
14 grudnia 2020

Kompleksowe stanowisko zrobotyzowane WeldROB firmy Merkle

Nowoczesna odpowiedź na niedobór wykwalifikowanych
pracowników w dziedzinie technologii spawania!

Zobacz
14 grudnia 2020

Dezynfekcja rąk

Obecna sytuacja na świecie zmusiła nas poniekąd do baczniejszego przyjrzenia się kwestii higieny, a zwłaszcza wyczuliła nas na zagadnienie częstszej dezynfekcji dłoni.

Zobacz