Data utworzenia artykułu: 11.07.2022

Na początku lipca przedstawiciele Weldteamu udali się w podróż do Włoch. Poniżej prezentujemy nowości, jakie pojawiły się w ofercie producenta WECO oraz krótką relację z targów NDT w Genui.

Zaczęły się wakacje, czas urlopów więc my również postanowiliśmy skorzystać z pięknej pogody i wybraliśmy się w ciepłe kraje. Na początku lipca na zaproszenie producenta WECO udaliśmy się do miejscowości Citadella na północy Włoch, gdzie w siedzibie przedsiębiorstwa zorganizowane zostało szkolenie dla naszych serwisantów.

Obok dodatkowej wiedzy z zakresu naprawy maszyn (i pięknej opalenizny!) nasza ekipa przywiozła z Włoch nowy produkt z oferty WECO. W ostatnich tygodniach otrzymywaliśmy sporo zapytań na tego rodzaju spawarkę- lekkie urządzenie pozwalające na wyjazdowe prace u klientów, którzy nie posiadają gniazdka trójfazowego. No i jeszcze, żeby wyposażone było w funkcję PULS… MicroPulse 225 to kompaktowa spawarka (ważąca zaledwie 16 kg), z podpięciem na 230V, a przede wszystkim pozwalająca na spawanie w wykorzystaniem PULSu. Urządzenie, które jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania klientów, dodatkowo, jak to zwykle bywa u WECO, dostępne w niezwykle atrakcyjnej cenie! 

Z Cittadelli udaliśmy się w okolice Mediolanu, żeby spotkać się tam z przedstawicielami kolejnego włoskiego przedsiębiorstwa, którego produkty dostępne są w naszej ofercie- marki NDT Italiana. Na miejscu czekała na nas miła niespodzianka. Okazało się, że z naszą wizytą zbiegły się również targi NDT, na których swoje produkty prezentowało przedsiębiorstwo. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z naszej wizyty w stolicy Ligurii. 

 Dziękujemy za serdeczne przyjęcie nas i gościnę przedstawicielom WECO oraz NDT Italiana- współpraca z Wami to dla nas naprawdę ogromna przyjemność. Mamy nadzieję, że będziemy się mogli odwdzięczyć podczas waszej wizyty w Polsce. Ekipa Weldteam pozdrawia!