WECO

Włoski producent WECO od 1997 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą specjalistycznego sprzętu spawalniczego. Siedziba prawna i operacyjna firmy zlokalizowana jest w północno-wschodnich Włoszech i obejmuje biura, obszar produkcyjny oraz projektowy, a także magazyn, który zaspokaja potrzeby rozległej sieci sprzedaży rozsianej po całym kraju i za granicą. Szeroka gama urządzeń spawalniczych oraz akcesoriów pozwala przedsiębiorstwu sprostać zapotrzebowaniu nawet najbardziej wymagających klientów.

Dynamiczne zarządzanie, ogromne doświadczenie w kwestiach handlowych, a także znajomość zagadnień technicznych zapewniają firmie czołową pozycję w swojej branży. WECO zapewnia rozwiązania, które poprawiają produktywność, optymalizują czas pracy, minimalizują koszty operacyjne i jednocześnie gwarantują wysoką wydajność w każdych warunkach.

Zobacz produkty
WECO w sklepie

Nasi zaufani partnerzy​

Od lat współpracujemy z renomowanymi Partnerami światowego rynku spawalniczego. Dzięki stałym relacjom biznesowym z liderami branży spawalniczej nasza oferta jest gwarancją wysokiej jakości produktów i usług oraz korzystnej ceny.