08

Zapewniamy profesjonalną pomoc przy kompleksowej realizacji systemów filtrowentylacji

W wykonywanych instalacjach wykorzystujemy najwyższej jakości części oraz rozwiązania naszego Partnera handlowego producenta Nederman.  Marka ta obecna jest na światowym rynku od 1944 roku i za główny cel swojej działalności obrała sobie maksymalną redukcję wpływu procesów przemysłowych na kształt środowiska naturalnego. Podobnie jak naszemu Partnerowi nam również zależy na dbałości o środowisko, przy jedoczesnej poprawie bezpieczeństwa i warunków pracy w zakładach przemysłowych.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami posiadającymi ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie doboru, projektowania oraz kompleksowej realizacji odpowiednich systemów filtrowentylacji. Nasza oferta obejmuje całościowy montaż oraz uruchomienie następujących instalacji: 

  • Systemy wentylacji oraz filtrowentylacji przemysłowych
  • Odciągi spalin oraz pyłów
  •  Systemy zabezpieczające procesy obróbki metalu
  • Systemy centralnego odkurzania oraz odpylania
  • Rozwiązania dla branży spawalniczej oraz procesów cięcia termicznego

 

 
 

Serwis i konserwacja systemów filtrowentylacji

Obok projektu i doboru odpowiedniego rodzaju filtra oraz instalacji całości systemu filtrowentylacji do jego prawidłowej i skutecznej pracy niezbędny jest jego okresowy przegląd.

Firma Weldteam oferuje kompleksowe usługi w zakresie konserwacji oraz przeglądu prawidłowego działania poszczególnych urządzeń oraz całości systemów filtrowentylacyjnych. Dbałość o ich odpowiedni stan pozwala sprostać wymaganym normom prawnym i przede wszystkim podnosi komfort oraz bezpieczeństwo pracy pracowników, a w dłuższej perspektywie pozwala zminimalizować koszty późniejszej modernizacji systemów.